Navy Day Regatta
- Hosted By: St. Joseph's University
- 2022 Registered Regatta
Filter
Event# | Time* | Code | Event | Competitors | Entries |
---|---|---|---|---|---|
Sunday, October 16, 2022 | |||||
1 | 8:40 AM | Mens Open 1x | 20 |
||
2 | 8:52 AM | Womens Open 1x | 8 |
||
New York Athletic Club (A) |
|
||||
Penn A.C. Rowing Association (A) |
S. Kaplan
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
L. Clarke
|
|
|||
Unaffiliated (USA) (A) |
C. Pretto
|
|
|||
Vesper Boat Club (A) |
N. Kastenberg
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (A) |
K. Bushman
|
|
|||
Unaffiliated (USA) (B) |
K. McFetridge
|
|
|||
Vesper Boat Club (M) |
M. Wilson
|
|
|||
3 | 8:58 AM | Mens Masters 1x (27 - 39 yrs) | 0 |
||
4 | 8:58 AM | Mens Masters 1x (40 - 49 yrs) | 1 |
||
5 | 8:58 AM | Mens Masters 1x (50 - 59 yrs) | 12 |
||
6 | 8:58 AM | Mens Masters 1x (60+ yrs) | 10 |
||
7 | 9:10 AM | Womens Masters 1x (27 - 39 yrs) | 2 |
||
8 | 9:10 AM | Womens Masters 1x (40 - 49 yrs) | 3 |
||
9 | 9:10 AM | Womens Masters 1x (50 - 59 yrs) | 1 |
||
10 | 9:10 AM | Womens Masters 1x (60+ yrs) | 9 |
||
11 | 9:18 AM | Mens Open/Masters 4+ | 5 |
||
12 | 9:26 AM | Womens Open/Masters 4+ | 5 |
||
13 | 9:34 AM | Mens Open 2- | 6 |
||
14 | 9:40 AM | Womens Open 2- | 2 |
||
15 | 9:46 AM | Mens Collegiate 4+ | 27 |
||
16 | 9:58 AM | Mens Collegiate Ltwt 4+ | 0 |
||
17 | 10:04 AM | Womens Collegiate 4+ | 42 |
||
18 | 10:16 AM | Womens Collegiate Ltwt 4+ | 1 |
||
19 | 10:22 AM | Mens Collegiate Frosh/Novice 8+ | 11 |
||
20 | 10:32 AM | Womens Collegiate Frosh/Novice 8+ | 5 |
||
21 | 10:42 AM | Mens Open 2x | 6 |
||
22 | 10:48 AM | Womens Open 2x | 3 |
||
Lafayette College Crew Club (A) |
R. Broderick/S. Peck
|
|
|||
Composite: Penn AC, South Jersey Rowing Club (A) |
J. Lonchar/L. Clarke
|
|
|||
Composite: Vesper, Penn AC (A) |
G. Thomas/E. Tierney
|
|
|||
23 | 10:54 AM | Mens Collegiate JV 8+ | 7 |
||
24 | 11:04 AM | Womens Collegiate JV 8+ | 15 |
||
25 | 11:14 AM | Mens Masters 2x (27 - 39 yrs) | 3 |
||
26 | 11:14 AM | Mens Masters 2x (40 - 49 yrs) | 1 |
||
27 | 11:14 AM | Mens Masters 2x (50 - 59 yrs) | 5 |
||
28 | 11:14 AM | Mens Masters 2x (60+ yrs) | 5 |
||
29 | 11:22 AM | Mixed Masters 2x (27 - 39 yrs) | 4 |
||
30 | 11:22 AM | Mixed Masters 2x (40 - 49 yrs) | 2 |
||
31 | 11:22 AM | Mixed Masters 2x (50 - 59 yrs) | 1 |
||
32 | 11:22 AM | Mixed Masters 2x (60+ yrs) | 3 |
||
33 | 11:28 AM | Womens Masters 2x (27 - 39 yrs) | 2 |
||
34 | 11:28 AM | Womens Masters 2x (40 - 49 yrs) | 4 |
||
35 | 11:28 AM | Womens Masters 2x (50 - 59 yrs) | 5 |
||
36 | 11:28 AM | Womens Masters 2x (60+ yrs) | 1 |
||
37 | 12:30 PM | Mens Collegiate 8+ | 28 |
||
38 | 12:46 PM | Mens Open 4x | 1 |
||
39 | 12:52 PM | Mens Collegiate Ltwt 8+ | 8 |
||
40 | 1:00 PM | Womens Open 4x | 1 |
||
41 | 1:08 PM | Womens Collegiate 8+ | 31 |
||
42 | 1:24 PM | Mixed Masters 4x (27 - 39 yrs) | 0 |
||
43 | 1:24 PM | Mixed Masters 4x (40 - 49 yrs) | 1 |
||
44 | 1:24 PM | Mixed Masters 4x (50 - 59 yrs) | 0 |
||
45 | 1:24 PM | Mixed Masters 4x (60+ yrs) | 0 |
||
46 | 1:30 PM | Mens Collegiate Frosh/Novice 4+ | 8 |
||
47 | 1:38 PM | Womens Collegiate Frosh/Novice 4+ | 9 |
||
48 | 1:46 PM | Mens Masters 4x (27 - 39 yrs) | 0 |
||
49 | 1:46 PM | Mens Masters 4x (40 - 49 yrs) | 4 |
||
50 | 1:46 PM | Mens Masters 4x (50 - 59 yrs) | 1 |
||
51 | 1:46 PM | Mens Masters 4x (60+ yrs) | 3 |
||
52 | 1:52 PM | Womens Masters 4x (27 - 39 yrs) | 1 |
||
53 | 1:52 PM | Womens Masters 4x (40 - 49 yrs) | 3 |
||
54 | 1:52 PM | Womens Masters 4x (50 - 59 yrs) | 2 |
||
55 | 1:52 PM | Womens Masters 4x (60+ yrs) | 2 |
||
56 | 1:58 PM | Mens Open/Masters 8+ | 6 |
||
57 | 2:12 PM | Womens Open/Masters 8+ | 9 |
||
58 | 2:20 PM | Mens HS/Junior 1x | 28 |
||
59 | 2:36 PM | Mens HS/Junior JV 8+ | 16 |
||
60 | 2:52 PM | Mens HS/Junior 4+ | 38 |
||
Archbishop Carroll High School (A) |
R. Spellman/T. Frein/C. Archbold/R. Remar/A. Sion (Cox)
|
|
|||
Charter School of Wilmington (DE) (A) |
K. Modi/T. Kermini/B. Sand/R. Hodgson/S. Langote (Cox)
|
|
|||
Christian Brothers Academy Crew (CBA) (A) |
A. Tapinis/A. Vieth/N. Alekshun/R. Matuch/C. Burke (Cox)
|
|
|||
Christian Brothers Academy Crew (CBA) (A) |
H. Stastney/E. Lee/Q. Hackel/J. Keavey/A. Govignon (Cox)
|
|
|||
DeMatha Catholic High School (A) |
J. PETERS/L. Foreman/B. Cibor/P. Macyko/H. Lawrence (Cox)
|
|
|||
Fairmount Rowing Association (A) |
J. Davey/T. Engelman/A. Lee/J. Gallagher/M. Reagle (Cox)
|
|
|||
Gunston School (A) |
L. Dickey/A. Bent/J. Wood/E. Zottarelli/A. Watson (Cox)
|
|
|||
Gunston School (A) |
T. de los Reyes/A. Lutz/A. Dunlap/L. LaFleur/A. Runz (Cox)
|
|
|||
Gunston School (A) |
T. Day/G. Allen/T. Overton/B. Hamm/O. Amygdalos (Cox)
|
|
|||
La Salle College High School (A) |
J. Guza/N. Morasco/N. White/D. Pelham/L. Bernal (Cox)/
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
|
||||
OJR Wildcat Crew Club (A) |
R. Mathews/H. Mighton/C. Weaver/B. Metzger/C. Bartolini (Cox)/
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
K. Spadaro/P. Frei/A. tropeano/J. Berkovich/M. Wang (Cox)/
|
|
|||
RFH Rowing (A) |
C. Theodore/J. Suozzo/N. Roork/C. Martignoni/I. Cacciatore (Cox)
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
St. Joseph's Preparatory School (A) |
M. Ferry/W. Stutzman/B. Montgomery/J. Fontanilla/C. Miller (Cox)
|
|
|||
Swan Creek Rowing Club (A) |
|
||||
The Haverford School (A) |
A. HERRMANN/N. Kanefsky/W. Walker/J. Squillaro/C. Pinsk (Cox)
|
|
|||
The Hun School (A) |
P. McCoy/G. Shore/O. Spodin/C. Hart/A. Acosta (Cox)
|
|
|||
Unionville High School (A) |
W. Kolman/J. Develin/R. O'Leary/H. Ritz/A. Hohenadel (Cox)
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (A) |
I. Feldmann/J. Rose/H. Long/S. Dikmen/K. Lee (Cox)
|
|
|||
DeMatha Catholic High School (B) |
N. Rascher/M. Akonnor/C. Holley/G. Joseph/G. Diedrick (Cox)
|
|
|||
Freedom Rowers (B) |
A. Lowrey/N. Ramos/F. Merrick/T. Martins/S. Lovell (Cox)
|
|
|||
Gunston School (B) |
E. Schopfer/S. Filer/N. Porter/B. Algier/E. Day (Cox)
|
|
|||
La Salle College High School (B) |
P. Cresko/K. McCann/A. McHugh/N. Ruibal/W. Leddy (Cox)
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (B) |
|
||||
OJR Wildcat Crew Club (B) |
A. Russ/C. Brandon/C. Quinlan/R. Chen/D. Meely (Cox)
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (B) |
T. Flanagan/D. Kaper-Barcelata/P. Bragdon/W. Kent/W. Gallagher (Cox)
|
|
|||
St. Joseph's Preparatory School (B) |
N. Kover/E. Holmes/K. Murray/J. McGlynn/M. Kain (Cox)
|
|
|||
St. Joseph's Preparatory School (B) |
J. Johnson/S. Yuzuk/C. Conquest/N. Gianoukos/M. Kain (Cox)
|
|
|||
The Haverford School (B) |
Q. Bowers/J. Harrington/B. Pressman/L. McCune/W. Seward (Cox)
|
|
|||
The Hun School (B) |
H. Dougherty/P. Quillen/E. Roth/R. John/A. Yates (Cox)
|
|
|||
Unionville High School (B) |
H. Attwell/E. Bockoven/L. Guidotti/A. Hernandez-Flores/O. Lauder (Cox)
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (B) |
J. Brooks/V. Cannizzaro/E. Botchway/Z. Alvord/R. Durbano (Cox)
|
|
|||
The Haverford School (C) |
L. Ethrington/C. Rall/M. Ciarmoli/R. Hope/T. Gildea (Cox)
|
|
|||
The Hun School (C) |
C. Wu/R. Yu/C. Bloch/I. Abraham/E. Duff (Cox)
|
|
|||
Unionville High School (C) |
R. Burns/A. Merserve/D. Donofrio/T. Liberace/M. Micklin (Cox)
|
|
|||
61 | 3:08 PM | Mens HS/Junior 2x | 37 |
||
62 | 3:24 PM | Womens HS/Junior 8+ | 16 |
||
63 | 3:40 PM | Mens HS/Junior 4x | 31 |
||
64 | 3:40 PM | Mens HS/Junior Coxed 4x | 5 |
||
Advanced Community Rowing Association INC. (A) |
G. Giakouminakis/R. Grin/P. Burke/N. Krokhmal/L. Redling (Cox)
|
|
|||
Christian Brothers Academy Crew (CBA) (A) |
M. Ferguson/J. Penczak/E. Dilascio/T. McGuinness/P. Lasko (Cox)
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (A) |
|
||||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
|
||||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
65 | 3:56 PM | Womens HS/Junior 1x | 20 |
||
Advanced Community Rowing Association INC. (A) |
I. Laddy
|
|
|||
Baldwin School Crew (A) |
|
||||
Bonner Rowing Association - Bonner & Prendergast Catholic High School (A) |
K. Brennan
|
|
|||
Haddon Township High School (A) |
L. Noble
|
|
|||
Navesink River Rowing (A) |
V. Conrad
|
|
|||
Newport Rowing Club (A) |
G. Moore
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (A) |
C. Capizzi
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (A) |
E. Cacciavillani
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
M. McDonnell
|
|
|||
Springside Chestnut Hill Academy (A) |
K. Chan-van der Helm
|
|
|||
The Shipley School (A) |
R. Haberman
|
|
|||
Tredyffrin Easttown Sculling Development (A) |
G. Reaume
|
|
|||
Haddon Township High School (B) |
S. Kara
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (B) |
K. Jasinski
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (B) |
S. Stafford
|
|
|||
Tredyffrin Easttown Sculling Development (B) |
L. Day
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (C) |
C. Lingle
|
|
|||
Tredyffrin Easttown Sculling Development (C) |
B. lantz-goldstein
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (D) |
M. Jodz
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (E) |
K. Graupner
|
|
|||
66 | 4:12 PM | Womens HS/Junior JV 8+ | 12 |
||
67 | 4:28 PM | Womens HS/Junior 4x | 29 |
||
Baldwin School Crew (A) |
|
||||
Baldwin School Crew (A) |
|
||||
Charter School of Wilmington (DE) (A) |
N. Hutton/M. Morton/C. Schofield/E. Spangler
|
|
|||
Concord High School (A) |
H. Halvorsen/L. Pettit/M. Falconer/c. groff/
|
|
|||
Fairmount Rowing Association (A) |
C. Sewell/C. Collins/A. Arndt/A. Seiger
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (A) |
|
||||
Haddon Township High School (A) |
A. Constantakos/M. Dunn/B. Bazulis/G. Gerber
|
|
|||
Haddon Township High School (A) |
P. Cronin/E. Gibison/M. Baranes/C. Hollingsworth
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
|
||||
Navesink River Rowing (A) |
A. Mazurczyk/A. Weiner/D. Massell/E. Naidich
|
|
|||
Notre Dame Prep (A) |
M. Pickle/S. DiRocco/S. Rugas/A. Gallo
|
|
|||
Pegasus Rowing Club (A) |
W. Schram-Miller/S. Holt/S. Narayanan/A. Rodriguez Suarez
|
|
|||
RFH Rowing (A) |
K. Ferber/I. Cacciatore/S. Samuels/S. Murray
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
Springside Chestnut Hill Academy (A) |
A. Cross/E. Ludwikowski/D. Ward/S. Simon
|
|
|||
The Shipley School (A) |
C. Ford/A. McCarthy/S. Antczak/A. Frisch
|
|
|||
Tredyffrin Easttown Sculling Development (A) |
W. Jacovini/C. Hagerman/A. Day/H. Laursen
|
|
|||
Unionville High School (A) |
J. Ding/L. Assad/A. Gallen/S. Bhatti
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (A) |
K. George/A. DiChiara/G. Padula/A. Padula/
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (B) |
|
||||
Navesink River Rowing (B) |
K. Kramer/J. Hofmann/N. Shah/R. Nielsen
|
|
|||
The Shipley School (B) |
J. O'Connor/M. Stribryn/K. Baykara/C. Brasfield
|
|
|||
Tredyffrin Easttown Sculling Development (B) |
G. Marvin/J. Connors/E. Ong/A. Beirne
|
|
|||
Unionville High School (B) |
S. Razdan/A. Sauder/O. Costello/C. Lane
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (B) |
A. Cahill/A. Tan/A. Lewis/K. Rauer/
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (C) |
|
||||
The Shipley School (C) |
R. Haberman/K. Espenshade/S. Richards/G. Carvalho
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (C) |
C. Lee/S. Deshpande/D. Nevler/S. Cosgrove/
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (D) |
|
||||
68 | 4:28 PM | Womens HS/Junior Coxed 4x | 7 |
||
Great Valley Crew (A) |
M. Moore/J. Vance/E. Lee/C. Nardi/S. Bevilacqua (Cox)/
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
|
||||
Newport Rowing Club (A) |
E. Kirkham/H. MacBride/M. Tietze/C. Rigas/P. Duarte (Cox)
|
|
|||
Notre Dame Prep (A) |
S. Sterner/M. Ennis/M. Campbell/A. Chithaluru/M. Provenza (Cox)
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
The Hun School (A) |
D. Martin/A. Martinek/E. Achacoso/N. Oparaji/H. Sornstein (Cox)
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (A) |
G. Conroy/L. Jordan/S. Sandifer/K. Wiley/J. Aguirre (Cox)/
|
|
|||
69 | 4:44 PM | Womens HS/Junior 2x | 30 |
||
Baldwin School Crew (A) |
|
||||
Baldwin School Crew (A) |
|
||||
Bonner Rowing Association - Bonner & Prendergast Catholic High School (A) |
E. McKenzie/E. Signora
|
|
|||
Bonner Rowing Association - Bonner & Prendergast Catholic High School (A) |
B. Murphy/M. Burke
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (A) |
|
||||
Haddon Township High School (A) |
M. Gallagher/C. Reich
|
|
|||
Haddon Township High School (A) |
J. Weber/G. McHugh
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
|
||||
Navesink River Rowing (A) |
L. Haddad/R. Nielsen
|
|
|||
Newport Rowing Club (A) |
M. Gervay/E. Bagley
|
|
|||
Notre Dame Prep (A) |
L. Toth/S. Farley
|
|
|||
Notre Dame Prep (A) |
K. Turner/E. Jamka
|
|
|||
OJR Wildcat Crew Club (A) |
T. Kawar/K. Williams
|
|
|||
OJR Wildcat Crew Club (A) |
P. Houston/A. Mendez
|
|
|||
OJR Wildcat Crew Club (A) |
M. Vallino/L. Cockerham
|
|
|||
Pegasus Rowing Club (A) |
A. Hance/K. Sanderell
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (A) |
L. Morris/I. Ng
|
|
|||
RFH Rowing (A) |
K. Ferber/I. Cacciatore
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
Springside Chestnut Hill Academy (A) |
R. Percy/C. Stevenson
|
|
|||
Springside Chestnut Hill Academy (A) |
M. Gleason/M. O'Connor
|
|
|||
Springside Chestnut Hill Academy (A) |
A. Chavez/C. Keough
|
|
|||
The Shipley School (A) |
G. Carvalho/K. Espenshade
|
|
|||
Tredyffrin Easttown Sculling Development (A) |
M. Dauti/A. Amin
|
|
|||
Bonner Rowing Association - Bonner & Prendergast Catholic High School (B) |
L. Mariani/A. Ezzie
|
|
|||
Germantown Friends School Rowing (B) |
|
||||
Pegasus Rowing Club (B) |
J. Durnall/M. Biondi
|
|
|||
Philadelphia Girls' Rowing Club (B) |
C. Quirk/A. Kennedy
|
|
|||
Pegasus Rowing Club (C) |
|
||||
Philadelphia Girls' Rowing Club (C) |
|
||||
70 | 5:00 PM | Mens HS/Junior 8+ | 21 |
||
71 | 5:16 PM | Womens HS/Junior 4+ | 29 |
||
Charter School of Wilmington (DE) (A) |
C. Dooley/S. Arunkumar/J. Augusthy/R. Donohue/K. Molter (Cox)
|
|
|||
Freedom Rowers (A) |
E. Lowrey/S. Lowrey/F. Kehm/I. Matthews/E. Mobarek (Cox)
|
|
|||
Gunston School (A) |
A. Runz/E. Franks/K. Raley/I. McCollum/R. Lutz (Cox)
|
|
|||
Gunston School (A) |
I. Requena/M. Kneeland/S. Keith/K. Booth/K. Porter (Cox)
|
|
|||
Gwynedd Mercy Academy High School (A) |
M. Williamson/I. Fulginitti/A. Dever/S. Murnane/H. Thomson (Cox)/
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
K. Mulvihill/E. Coffman/E. Barker/C. Lucas/I. Lochhead (Cox)
|
|
|||
Holy Spirit High School (A) |
C. Cooke/O. Bencze/T. Anderson/M. Ledwold/S. LaVigna (Cox)
|
|
|||
Mainland Regional High School (A) |
M. Werber/M. Siglin/A. Disidori/M. Pruitt/J. Berger (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (A) |
J. Fede/R. Tabor/M. Kristel/E. Martin/K. Reichert (Cox)
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (A) |
A. Buvac-Drndic/S. Scarboro/A. Weisz/J. Bunyon-Nelson/A. Loshi (Cox)
|
|
|||
Radnor Girls Crew Club (A) |
K. Spykerman/C. Roeltgen/E. Sule/A. Rossi/C. Mulligan (Cox)
|
|
|||
South Jersey Rowing Club (A) |
|
||||
Swan Creek Rowing Club (A) |
|
||||
The Hun School (A) |
K. Kigin/B. Schwager/A. Foo/S. Ruiz-Mitchell/K. Borgstrom (Cox)
|
|
|||
Unionville High School (A) |
K. Walton/C. Kluender/H. Levinson/A. Bucci/J. DeSaro (Cox)
|
|
|||
Villa Maria Academy High School (A) |
G. Kaas/M. Devine/P. Devine/E. Durante/R. Bauhaus (Cox)
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (A) |
S. Levensten/V. Xu/B. Lay/N. Barth/I. Godin (Cox)/
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (A) |
R. Hall/M. Sharp/O. Wakeman/C. McManus/G. Petruccelli (Cox)
|
|
|||
Charter School of Wilmington (DE) (B) |
K. Barber/K. McLearie/A. Reddy/A. Veeramachineni/A. Rissmiller (Cox)
|
|
|||
Gwynedd Mercy Academy High School (B) |
O. Lepore/E. McCabe/C. Cleary/L. Hepler/K. O'Donnell (Cox)/
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (B) |
C. Berman/A. DiMarino/L. Wolschina/J. Earnhart/L. O'Leary (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (B) |
N. O'Brien/A. Rybny/E. Lemanowicz/J. Burns/A. Vavra (Cox)
|
|
|||
Philadelphia City Rowing, Inc. (B) |
N. Fountain/P. Evans/J. Stone/G. Wahl/C. Yudino (Cox)
|
|
|||
Radnor Girls Crew Club (B) |
E. Johnstone/S. Feulner/A. Lee/J. Handen/E. Meltzer (Cox)
|
|
|||
Swan Creek Rowing Club (B) |
|
||||
Unionville High School (B) |
M. Liu/S. Swartz/A. Lockard/I. Mathias/L. Murphy (Cox)
|
|
|||
Whitemarsh Boat Club (B) |
H. Davis/A. Newdeck/T. Brennan/E. Justman/T. Frisch (Cox)/
|
|
|||
Wilmington Youth Rowing Association (B) |
E. Hinchey/M. Flicker/D. Rose/B. Miller/R. Durbano (Cox)
|
|
|||
Gunston School (C) |
L. Babylon/E. Fraser/S. Pierce/E. Hubbert/A. Watson (Cox)
|
|
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change