Stotesbury Cup Regatta
- May 18, 2007 To May 19, 2007
- sprint
- Schuylkill River
- Philadelphia, PA (USA)
- Hosted By: Schuylkill Navy of Philadelphia
- 2016 Registered Regatta
Filter
Event# | Time* | Code | Event | Competitors | Entries |
---|---|---|---|---|---|
Friday, May 18, 2007 | |||||
1 | Adaptive 2x | 4 |
|||
2 | Boys Freshman Eight | 39 |
|||
3 | Girls Freshman Eight | 47 |
|||
4 | Girls Junior Double | 18 |
|||
5 | Boys Junior Double | 15 |
|||
6 | Boys Junior Four | 71 |
|||
7 | Girls Junior Four | 63 |
|||
8 | Girls Ltwt Double | 8 |
|||
9 | Boys Ltwt Double | 17 |
|||
10 | Girls Junior Eight | 38 |
|||
11 | Boys Junior Eight | 40 |
|||
12 | Boys Junior Quad | 16 |
|||
13 | Girls Junior Quad | 17 |
|||
14 | Girls Ltwt Eight | 15 |
|||
15 | Boys Ltwt Eight | 18 |
|||
16 | Boys Ltwt Four | 36 |
|||
17 | Girls Ltwt Four | 45 |
|||
18 | Girls Senior Double | 15 |
|||
19 | Boys Senior Double | 19 |
|||
20 | Boys Second Eight | 27 |
|||
21 | Girls Second Eight | 25 |
|||
22 | Girls Senior Quad | 17 |
|||
23 | Boys Senior Quad | 13 |
|||
24 | Boys Senior Single | 27 |
|||
25 | Girls Senior Single | 15 |
|||
26 | Boys Senior Four | 56 |
|||
Atlantic City High School (A) |
I. Pokres/Z. Mauler/S. Brenner/P. Zapata/C. Kurokawa (Cox)/
|
|
|||
Baltimore Rowing Club (A) |
A. Destefano/B. Majev/F. Petty/N. Greaver/T. Watson (Cox)/
|
|
|||
Baylor School (A) |
R. OMalley/A. Krug/S. Wilson/A. Vandergriff/R. Dixit (Cox)/
|
|
|||
Belleville High School (A) |
F. Cortes/D. Campos/G. Geronimo/M. Rodriguez/C. Perez (Cox)
|
|
|||
Bishop Eustace Prep Crew (A) |
R. Taylor/R. Hans/C. Gilbert/D. Hossain/S. Barnes (Cox)
|
|
|||
Bishop Ireton High School Crew Club (A) |
M. Bezold/P. Hueg/K. Borough/N. Swider/C. Mullins (Cox)
|
|
|||
Blair Academy Crew (A) |
M. Balageur/D. Evans/M. Gallira/C. McConnell/J. Bowditch III (Cox)/
|
|
|||
Bronx High School of Science (A) |
R. Suarez/F. Anderson/B. Banovich/S. Warren/B. Chanis (Cox)/
|
|
|||
Christchurch School (A) |
M. Fluhr/K. Daugherty/W. Hannan/J. D'Antonio/M. Huff (Cox)
|
|
|||
Christian Brothers Academy Crew (CBA) (A) |
S. Olenik/J. Doherty/A. Stender/S. Murphy/J. Erikson (Cox)/
|
|
|||
Collingswood Crew Club, Inc. (A) |
P. Leonard/S. Rader/A. Weeks/C. Valotta/C. Steward (Cox)
|
|
|||
Concord High School (A) |
O. Coyle/T. Washabaugh/K. MacLachlan/J. Baron/J. Dieleuterio (Cox)
|
|
|||
DeMatha Catholic High School (A) |
A. Skopek/W. Massimini/T. Dolan/K. Silver/B. Carroll (Cox)/
|
|
|||
Fairfax High School Crew (A) |
K. MacClary/S. Salcetti/A. Kriegel/J. Ryan/K. Frecker (Cox)
|
|
|||
Father Judge High School (A) |
R. Rickus/C. Lutz/G. Ryan/S. Cahill/D. Norris (Cox)
|
|
|||
Fordham Preparatory School (A) |
C. Reich/C. Kousouros/P. Masseo/M. Sledzinski/C. Bennett (Cox)/
|
|
|||
Forest Park Crew (A) |
E. Brinkley/J. Gierber/R. Ostrom/A. Bengier/E. Korgan (Cox)/
|
|
|||
Gar-Field Crew Boosters, Inc. (A) |
J. Woloszyn/B. Higgins/C. Miller/C. Hayward/D. Russell (Cox)
|
|
|||
Georgetown Day School Crew (A) |
J. Lenzner/C. Rodgers/J. Orellano/N. Guzman/K. Thompson (Cox)
|
|
|||
Gloucester Rowing Association (A) |
T. Witt/J. Martin/J. Lothian/V. Markantonatis/A. Mansanares (Cox)
|
|
|||
Grimsby Secondary School Rowing Team (A) |
S. Coletto/D. Coletto/M. Jenkins/G. Bouhuyzen-Wenge/H. Blackwood (Cox)/
|
|
|||
Harriton High School (A) |
W. Reagan/A. Russo/C. Alexander/S. Keller/A. Innis (Cox)/
|
|
|||
Holy Spirit Alumni (A) |
E. Daniels/C. Weber/T. Warker/R. Gong/E. Williams (Cox)/
|
|
|||
Horace Mann School (A) |
C. Case/W. Koshel/B. Van Buren/J. Ayal/A. Leifer (Cox)/
|
|
|||
Hylton Crew Boosters Club, Inc. (A) |
D. Rickman/C. Fichten/W. Cho/M. Mengel/J. Perez (Cox)/
|
|
|||
James Madison Crew Boosters Organization, Inc. (A) |
M. Tugendhat/J. Digan/J. Junkin/A. Campbell/P. Feibelman (Cox)/
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
J. Ferber/K. Friedlander/B. Warsaw/O. Glaze/M. Abrams (Cox)
|
|
|||
Lyme-Old Lyme High School (A) |
A. Hack/S. Lunde/D. Faenza/G. Marrs/J. Abraham (Cox)/
|
|
|||
Mainland Regional High School (A) |
J. Gerety/S. Hance/T. Adamakos/D. Gordan/R. McClain (Cox)/
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
A. Zaccaria/A. Egan/J. Calderone/A. Yakaitis/M. Lucente (Cox)
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
B. Baumgardner/N. Myers/J. Brosch/D. Suh/Z. Call (Cox)
|
|
|||
Mount Vernon Crew (A) |
R. Reynolds/L. Cobb/T. Swider/K. Smith/J. Convery (Cox)
|
|
|||
Norfolk Collegiate School (A) |
C. Carr/I. Vaserfirer/E. Budimier/E. Nicholson/C. Whitney (Cox)/
|
|
|||
Northeast Catholic High School (A) |
D. Graham/B. Higgins/M. Bateman/D. Katzianer/M. Shuster (Cox)/
|
|
|||
Nutley High School Crew (A) |
C. Bennett/D. Atlic/A. Pospisil/J. Sendros/M. Cresci (Cox)
|
|
|||
Oakton High School (A) |
C. Glomb/K. Cho/B. Danowski/F. Driscoll/O. Kim (Cox)/
|
|
|||
Peddie School (A) |
C. Thorpe/M. McKinley/J. Baffa/P. Burd/T. Parks (Cox)/
|
|
|||
Potomac Boat Club (A) |
D. Vernet/S. Maraj/J. van der Tak/J. Ollayos/S. Ollayos (Cox)/
|
|
|||
Poughkeepsie High School (A) |
M. Sussin/M. North/A. Dicaprio/M. Laman/M. Morabito (Cox)/
|
|
|||
Radnor High School Crew Club (A) |
J. Masterson/P. Gibbons-Neff/J. Cox/C. Nelson/S. Leisk (Cox)
|
|
|||
Saratoga Rowing Association, Inc./ Saratoga Springs High School (A) |
C. Walsh/P. Snyder/W. Wander/J. Schumann/T. Corona (Cox)/
|
|
|||
Shaker Rowing Association/High School (A) |
C. Hom/N. Brennan/R. Milnarik/J. Aram/K. Everitt (Cox)/
|
|
|||
St. Joseph's Preparatory School (A) |
J. McGlone/S. Sasso/M. Gannon/M. McDevitt/K. Clark (Cox)/
|
|
|||
The Episcopal Academy - PA (A) |
B. Young/L. Mead/P. Russo/C. Sutter/B. McCormick (Cox)/
|
|
|||
The Haverford School (A) |
S. Nordsiek/J. Bickart/C. Chiumento/F. D'Antonio/W. Karr (Cox)
|
|
|||
The Hun School (A) |
J. Furlong/S. Corwen/B. Lewis/P. Henson/M. Heck (Cox)
|
|
|||
The Lawrenceville School (A) |
J. Anderson/W. Kolbe/T. Dethlefs/B. Salemme/J. Moyer (Cox)
|
|
|||
The Shipley School (A) |
R. Biddle/M. Katin/M. Armstrong/D. Costanza/I. Riley (Cox)/
|
|
|||
Thomas Jefferson High School Crew Boosters, Inc. (A) |
A. Wang/J. Sherwood/B. Roman/D. O'Connor/D. Besson (Cox)/
|
|
|||
Unaffiliated (USA) (A) |
M. Sheehan/A. Valusek/P. Worthington/J. Rubini/M. Cuzzupe (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
P. Addalli/Z. Mateja/K. Nally/D. Delucca/G. Osinska (Cox)/
|
|
|||
W.T. Woodson Crew Boosters Association (A) |
J. Walton/S. Kibbe/J. Bauserman/J. Tsai/D. Gale (Cox)
|
|
|||
Wakefield High School Crew Team and Crew Boosters (A) |
M. Donahoo/M. Guerra/D. Kingsford/I. Malony/A. Donahoo (Cox)
|
|
|||
West Park Secondary School (A) |
M. Holderney/J. Lautenbauch/K. Layfield/J. Benjamins/J. Combe (Cox)/
|
|
|||
Woodbridge High School/Woodbridge Crew, Inc (A) |
W. Nadeau/T. Dawson/V. Stutz/M. Wilder/B. Schaeufele (Cox)/
|
|
|||
Oakcrest Falcon H.S. Crew (I) |
C. Melder/E. Delvalle/S. Jankiewics/M. Lugg/H. Kelly (Cox)
|
|
|||
27 | Girls Senior Four | 42 |
|||
Belleville High School (A) |
A. Carabajal/A. Bustard/J. Victorio/K. Locaiza/L. Bui (Cox)
|
|
|||
Blair Academy Crew (A) |
E. Dougherty/T. Thurgood/K. Crevi/S. Patane/C. Evans (Cox)
|
|
|||
Christchurch School (A) |
M. Alhborn/A. Wildt/E. Scribe/E. Smith/E. Hennigar (Cox)/
|
|
|||
Collingswood Crew Club, Inc. (A) |
D. Winfree/T. Olsen/J. Mahney/S. Iezzi/A. Lovendusky (Cox)/
|
|
|||
Egg Harbor Township High School (A) |
M. Burgess/R. Off/K. Kristeller/V. Kutch/T. Brady (Cox)/
|
|
|||
Fairfax High School Crew (A) |
S. Fargis/K. Massey/J. DeGaetano/E. Lopes/H. Sawyer (Cox)
|
|
|||
Georgetown Day School Crew (A) |
J. Queenan/C. Madigan/T. Ray/A. Simonson/C. Gold (Cox)/
|
|
|||
Great Bridge Crew Club (A) |
N. Higgins/A. Lofria/M. McTiernan/C. Fischetti/A. Sedlacek (Cox)
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
T. Wells/K. Barrett/R. Gross/T. Suter/J. Perry (Cox)
|
|
|||
Harriton High School (A) |
N. Kenty/R. Gerstein/P. van den Berg/E. Brown/K. McCauley (Cox)/
|
|
|||
Holy Spirit Alumni (A) |
K. Warlich/L. Dornan/K. Spencer/S. Taggart/S. Hoff (Cox)/
|
|
|||
Holy Spirit High School (A) |
S. Favre/J. Coyne/K. Bainbridge/S. Carchidi/D. Smith (Cox)
|
|
|||
James Madison Crew Boosters Organization, Inc. (A) |
M. Brown/S. Curtis/S. Sutton/K. Lewis/M. Swersey (Cox)
|
|
|||
Kearny High School (A) |
K. Parks/K. McGee/A. Cajueiro/L. Koziel/D. Vega (Cox)/
|
|
|||
Langley Crew Booster Club (A) |
M. Rubin/Y. Farzaneh/A. Roueche/R. Berenson/C. Pittman (Cox)/
|
|
|||
Lourdes Rowing Association - Our Lady of Lourdes (A) |
K. Seckler/S. Smilowitz/K. Parajon/S. Rabbitt/S. Fisher (Cox)
|
|
|||
Lower Merion High School Crew (Ardmore) (A) |
M. Trope/R. Reicherter/K. Thompson/M. Cava/E. Levyn (Cox)
|
|
|||
Lyme-Old Lyme High School (A) |
H. Kegley/J. Carpenter/E. Bennett/J. Kearney/T. Berryman (Cox)/
|
|
|||
Mathews High School Crew (A) |
J. Gaul/S. Bass/J. Fosdyck/C. Robertson/S. Healy (Cox)
|
|
|||
McLean High School Crew Club, Inc. (A) |
T. Stewart/C. Devlin/S. Morrison/N. Russell/E. Lucca (Cox)
|
|
|||
Merion Mercy Academy (A) |
E. Collins/M. O' Donoghue/V. Gordon/K. Rice/J. Guzzardi (Cox)/
|
|
|||
Moorestown Rowing Club (A) |
R. Titone/N. Kothari/T. Jones/H. Reissmann/J. Leonard (Cox)
|
|
|||
Mount Saint Joseph Academy (A) |
C. Bernal/C. Kohler/G. O'Shea/J. Mahan/F. Zaki (Cox)/
|
|
|||
Mount Vernon Crew (A) |
R. Nelson/M. Streitfield/M. Whalen/R. Klein/M. McIsaac (Cox)
|
|
|||
Nutley High School Crew (A) |
A. Beronio/J. Ford/R. Burke/J. Gagnon/D. Kretsch (Cox)/
|
|
|||
Oakland Catholic Rowing (A) |
K. Sweeney/C. Holodnik/J. Polk/M. Nemeth/R. Steigerwald (Cox)
|
|
|||
Oakton High School (A) |
D. Holstrom/K. Binder/C. Moyer/S. Higgins/S. Toy (Cox)
|
|
|||
Ocean City Crew Boosters, Inc. (A) |
S. Foglio/C. Smith/D. Brady/A. Shrader/N. DeCredico (Cox)/
|
|
|||
Peddie School (A) |
L. Libfraind/E. Hawes/R. Carini/S. Pearson/E. Boudreau (Cox)
|
|
|||
Potomac Boat Club (A) |
S. Mears/K. Harrison/A. Horowitz/S. Thomas/S. Agrawal (Cox)/
|
|
|||
Poughkeepsie High School (A) |
I. Jayme/C. Mclean/I. Silverstein/S. Watson/T. Thompson (Cox)
|
|
|||
Roland Park Country School (A) |
L. Sless/J. Young-Hyman/E. Piper/E. Bergbower/R. Meyer (Cox)/
|
|
|||
South County Crew Club (A) |
J. Miles/K. Abdelnour/A. Cargiulo/E. Gorbutt/K. Allagh (Cox)/
|
|
|||
St. Anthony's High School Crew (A) |
B. B/C. C/E. E/F. F/A. A (Cox)
|
|
|||
St. Pauls School for Girls (A) |
M. Smith/J. Turco/J. Forbes/N. Abdulghani/O. Kimmel (Cox)/
|
|
|||
The Academy of the Holy Cross (A) |
C. Weigand/S. Niglio/M. O'Connell/A. Mericle/K. Mendez (Cox)/
|
|
|||
The Agnes Irwin School (A) |
M. D'Orsogna/N. Cebeci/H. Bottger/F. Willis/L. Fleszar (Cox)/
|
|
|||
The Episcopal Academy - PA (A) |
N. Fensch/C. Sieber/T. Durovsik/E. Barton/F. Johnson (Cox)
|
|
|||
The Hun School (A) |
E. Crawford/C. Michel/K. Weidel/A. Smith/J. Schach (Cox)
|
|
|||
The Shipley School (A) |
A. Weigel/J. Colgan/A. Thaler/A. Green/A. Bosley (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
M. Addalli/N. Bruno/J. Kerper/C. Flood/L. Miraglia (Cox)
|
|
|||
W.T. Woodson Crew Boosters Association (A) |
K. de Jong/M. McCoy/J. Thomassen/D. Butera/T. Pardue (Cox)/
|
|
|||
28 | Boys Senior Eight | 42 |
|||
Alexandria City HS (A) |
P. Blakeslee/O. Jones/E. Cleckley/M. Johnson/C. Ottie/Z. Whitacre/J. Wilson/P. White/R. Kaundal (Cox)
|
|
|||
B-CC High School Crew Boosters (A) |
J. Anderson/A. Evans/T. Swartz/M. Siegel/S. Hartman/A. Rubin/N. Schoenholtz/A. Guhin/L. Chaleff (Cox)/
|
|
|||
Bishop O'Connell Crew/Bishop Denis J. O'Connell High School Crew Boosters Club (A) |
B. Piche/Z. McGurk/A. Rick/A. Lyddane/D. Richardson/M. Winkler/C. McDonough/C. Connor/E. Kolodzy (Cox)/
|
|
|||
Bonner Rowing Association/Monsignor Bonner High School (A) |
D. Berry/S. Betzler/J. McLaughlin/V. Berry/R. Ciamaichelo/B. Bigelow/J. Gentile/C. Goetz/K. Marfiluis (Cox)/
|
|
|||
CCCRC (A) |
T. Graham/G. Middendorf/C. Warner/A. Mastroyannis/N. Bax/J. Thorne/J. Kiernan/K. Lee/M. Jawer (Cox)/
|
|
|||
Central Catholic Crew (Pittsburgh) (A) |
N. Lucia/C. O'Toole/S. Williamson/N. Viola/R. Pennington/G. Clair/R. Lavery/C. Maher/J. Connolly (Cox)
|
|
|||
Chaminade High School (A) |
C. Medford/W. Porter/G. Hawxhurst/A. Renker/M. Gentile/D. Nickel/A. Rubert/M. Schiliro/A. Altimari (Cox)/
|
|
|||
Crew Boosters of Winter Park (A) |
J. Barr/I. Lys-Dobradin/J. Venturoni/M. Van Assche/J. Sagues/A. Olsen/L. Lynch/P. Menendez/V. Tainsh (Cox)
|
|
|||
DeMatha Catholic High School (A) |
R. Gallagher/M. Skopek/M. Joyner/S. Stewart/S. Harder/G. Meyer/P. Kalkbrenner/M. Schappacher/M. Branch (Cox)/
|
|
|||
Egg Harbor Township High School (A) |
D. Beczar/R. Courtney/C. Cray/D. Poper/M. LaRocca/j. lesser/J. Garcia/P. Egnor/D. Moore (Cox)
|
|
|||
Fairfax High School Crew (A) |
N. Fleming/S. Gold/J. Antrican/D. Chang/J. Goings/J. Green/A. Morgan/B. Berenbaum/K. Liboro (Cox)
|
|
|||
Gonzaga College High School Crew (A) |
C. Thunman/J. Stewart/D. Gallagher/W. Zimmerman/N. Dodd/P. Colligan/C. MacDougall/C. Ethridge/R. Degnan (Cox)/
|
|
|||
Haddonfield Crew Club (A) |
M. Schmitt/K. Adair/M. Oatway/T. Zaleski/A. Blossfeld/D. Miller/G. Gerber/M. Carroll/K. Ferguson (Cox)
|
|
|||
Holy Spirit High School (A) |
D. Kosten/J. Smith/J. Dever/K. Cain/B. Reehill/M. Murphy/R. Kelly/T. Welsh/J. Sarno (Cox)
|
|
|||
Jackson-Reed High School Crew Boosters Club (A) |
J. Martone/S. Quinn/N. Benkreira/W. Mitchell/T. Jordan/N. Galvez/O. Wuerker/W. Duggan/H. Rockwell (Cox)/
|
|
|||
La Salle College High School (A) |
G. Walczak/P. McGann/A. Mockaitis/B. Seiss/E. McGillin/G. Pierce/C. Corcoran/S. Waters/R. Pawling (Cox)
|
|
|||
Lake Braddock Crew Booster Club, Inc. (A) |
B. Ayivorh/C. Shores/G. Lyons/T. Grimord/N. Jones/A. Sager/J. Taylor/S. Robinson/A. Montelongo (Cox)
|
|
|||
Lake Brantley Rowing Association (A) |
C. Hee/J. Ferrazzano/M. Winn/D. Rivas/R. Coffey/M. Parker/T. Toggweiler/H. Aly/B. Lower (Cox)
|
|
|||
Mainland Regional High School (A) |
D. Malka/S. Lang/R. O'Donnell/C. McAllister/R. DeFelice/W. Masters/J. Dods/S. White/B. McGee (Cox)/
|
|
|||
Manhasset Crew (A) |
P. Aitken/M. Yee/T. Louis/J. Bilotto/C. Musalo/S. Barrera/P. Sharifi/R. Alexander/J. Barrett (Cox)
|
|
|||
McLean High School Crew Club, Inc. (A) |
D. Bader/J. Dindelbeck/S. Silverstein/A. Zegler/C. Salpeas/E. Martin/T. Haven/Z. Huchings/P. Oh (Cox)
|
|
|||
Mount Vernon Crew (A) |
W. Rabusseau/A. Tamberg/H. Benjamin/R. Davis/M. Kraymak/G. Whalen/I. Rabusseau/J. Reynolds/J. Convery (Cox)
|
|
|||
Niskayuna Rowing (A) |
R. Millspaugh/S. Fisher/R. Koegl/J. Bacchia/A. Rohr/Z. Joy/S. Valero/D. Prescott/J. Goldsmith (Cox)/
|
|
|||
Northeast Catholic High School (A) |
S. Clark/P. Robinson/W. Palumbo/P. McLaughlin/M. Walton/G. Bergen/B. Gleason/W. Harris/R. Peczano (Cox)/
|
|
|||
Oakton High School (A) |
M. Falk/A. Bergh/C. Frederich/R. Keffer/J. Pacheco/J. Powers/B. Udler/T. Pierce/S. Al-Sultan (Cox)/
|
|
|||
Ocean City Crew Boosters, Inc. (A) |
C. Stickel/A. Camano/T. Lawlor/J. Murphy/T. Huck/A. Forsman/M. Newsome/N. Buyse/J. Tridente (Cox)
|
|
|||
Robinson Crew Boosters Club, Inc. (A) |
K. Browne/K. Bellus/A. Sharolli/G. Gibson/F. Osborne/S. Strong/O. Novotny/R. O'Connell/R. Canfield (Cox)
|
|
|||
South County Crew Club (A) |
K. Seymour/H. Shea/D. Peterson/K. McBride/K. Scott/B. Martin/A. Almonte/J. Keitelman/N. Palastro (Cox)/
|
|
|||
St. Andrew's School (A) |
T. Caldwell/H. Toothman/T. Brown/T. Barton/H. Holbrook/P. Zendt/A. Kuerbitz/M. Russell/D. Ventura (Cox)/
|
|
|||
St. Anthony's High School Crew (A) |
D. Tizio/A. B/C. D/E. F/G. H/I. J/K. L/T. T/G. Pitch (Cox)
|
|
|||
St. Augustine Preparatory High School (A) |
R. DeVirgiliis/B. Searle/A. Bielous/J. Lindenman/N. Catalana/B. Fritz/J. Tuohy/M. Kliener/S. Matyas (Cox)/
|
|
|||
St. Joseph's Preparatory School (A) |
B. Adams/M. Gennaro/D. Morson/M. Protesto/K. Kennedy/N. Barnes/J. Scanlon/M. Horn/P. Dolan (Cox)/
|
|
|||
The Lawrenceville School (A) |
M. Reed/D. Kennedy/I. Reyes/P. Delaney/E. Mcdavid/N. Mihalich/D. Hall/W. Culler-Chase/Z. Williamson (Cox)
|
|
|||
Thomas Jefferson High School Crew Boosters, Inc. (A) |
W. Zeng/C. Klein/M. Carzolio/T. Otto/L. Rumpf/T. Della Fera/D. Muir/B. Ranard/R. Goel (Cox)/
|
|
|||
Upper Merion High School (A) |
T. Ehmer/D. Spell/R. Lopez/K. Priest/D. Kleponis/D. Dicastenuovo/Y. Krukhtyak/M. Gallagher/M. Sbei (Cox)/
|
|
|||
Vineland High School (A) |
J. Clifford/C. Barse/S. Geri/R. Hayes/M. Grudzien/D. Cherwien/M. Langley/H. McCormick/K. Anderson (Cox)
|
|
|||
W.T. Woodson Crew Boosters Association (A) |
B. Dorsey/Y. Duong/A. McIlvaine/A. Roegge/M. Weyrick/D. Leonard/T. Shelton/S. Fawcett/J. Handrahan (Cox)
|
|
|||
Walt Whitman Crew Boosters, Inc. (A) |
B. Miles/B. O'Bryan/A. Gradzki/M. Deem/F. Schott/E. Schwartz/D. Roberts/A. Brownlee/D. Martin (Cox)
|
|
|||
Washington Lee Crew Boosters (A) |
Z. Allen/D. Kahan/N. Birasa/N. Penaranda/A. Goodman/A. Gilbert/V. Allgeier-Lipp/D. Abecia/G. Chang (Cox)
|
|
|||
West Potomac Crew Boosters (A) |
T. Bachelor/N. Oak/C. Jones/C. Weston/Z. Tillett/G. Kobayashi/A. Taylor/K. Merek/T. Edwards (Cox)/
|
|
|||
West Springfield Crew Boosters Club, Inc./ West Springfield High School (A) |
T. Crompton/P. Wood/M. Miller/J. Calhoun/G. Heidt/S. Kellner/M. Scott/S. Robinson/A. Ferraro (Cox)/
|
|
|||
Yorktown High School (A) |
A. Catalano/K. Bacon/P. O'Malley/I. Suvak/J. McFadden/J. Vihstadt/C. Echols/H. Burridge/E. Oakley (Cox)/
|
|
|||
29 | Girls Senior Eight | 44 |
*-Event times, if listed, are tentative and subject to change